OBCHODY OBJAWIEŃ W ROKU 2017

Kategoria: Sanktuarium
Opublikowano
Super User Odsłony: 945

 
11 lutego - pierwsze objawienie –  wtorek Wspomnienie NMP z Lourdes

godz. 17.15 Procesja różańcowa z Sanktuarium do kościoła Trójcy Przenajświętszej                            

godz. 18.00 EUCHARYSTIA – SUMA ODPUSTOWA
 

14 lutego - drugie objawienie   - wtorek- Święto św. Cyryla i Metodego - KSM

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.30 Różaniec z niesieniem figury
 

18 lutego - trzecie objawienie – sobota po 6 Niedzieli Zwykłej - Katechetki

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.45 Różaniec z niesieniem figury

19 lutego - czwarte objawienie – 7 Niedziela Zwykła - RÓŻA Św. Jana Pawła II

godz. 16.30 EUCHARYSTIA
godz. 17.30 Różaniec z niesieniem figury

20 lutego - piąte objawienie –  poniedziałek po 7 Niedzieli Zwykłej - Odnowa w Duchu Świętym

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.30 Różaniec z niesieniem figury

21 lutego - szóste objawienie  -  wtorek po 7 Niedzieli Zwykłej - OAZA Rodzin

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.30 Różaniec z niesieniem figury

23 lutego - siódme objawienie – czwartek po 7 Niedzieli Zwykłej - Parafialny Chór  Św. Cecylii

godz. 16.30 EUCHARYSTIA
godz. 17.15 Różaniec z niesieniem figury
 

24 lutego - ósme objawienie –  piątek po 7 Niedzieli Zwykłej - Nauczyciele

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.30 Różaniec z niesieniem figury
 

25 lutego - dziewiąte objawienie – sobota po 7 Niedzieli Zwykłej - Ministranci
 
godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.45 Różaniec z niesieniem figury
 

27 lutego - dziesiąte objawienie – poniedziałek po 8 Niedzieli Zwykłej - Katecheza  dorosłych

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.30 Różaniec z niesieniem figury

28 lutego - jedenaste objawienie -  wtorek po 8 Niedzieli Zwykłej - Parafialna Rada Duszpasterska

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.30 Różaniec z niesieniem figury
 
01 marca - dwunaste objawienie – ŚRODA POPIELCOWA - KAPŁAN

godz. 16.30 EUCHARYSTIA
godz. 17.30 Różaniec z niesieniem figury

02 marca - trzynaste objawienie - czwartek po środzie popielcowej - Dzieci po Wczesnej Komunii Św.

godz. 16.30 EUCHARYSTIA
godz. 17.15 Różaniec z niesieniem figury

03 marca - czternaste objawienie – piątek po środzie popielcowej - OAZA Młodzieżowa

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.30 Różaniec z niesieniem figury

04 marca - piętnaste objawienie –  sobota - Święto Świętego Kazimierza - RÓŻA Żywego Różańca

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.45 Różaniec z niesieniem figury
 

25 marca - szesnaste objawienie – sobota– Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

godz. 18.00 EUCHARYSTIA
godz. 18.45 Różaniec z niesieniem figury
 

07 kwietnia - siedemnaste objawienie – piątek po 5 Niedzieli Wielkiego Postu - KAPŁAN

godz.  7.00 EUCHARYSTIA
godz.  7.30 Różaniec lourdzki

16 lipca - osiemnaste objawienie – niedziela 15 Niedziela Zwykła – Wspomnienie NMP z Góry Karmel - KAPŁAN
 
godz. 16.30 EUCHARYSTIA
godz. 17.30 Różaniec z niesieniem figury

Polecamy